Hizmetlerimiz

Gebelik & Doğum

Gebeliğin başlangıcından itibaren, hayatınızın en güzel yolculuğunu yaşayacağınız 40 haftalık bir dönem sizi bekliyor. Clinic Vivien’in sağlığınızı ön planda tutan size özel yaklaşımları, ömür boyu sürecek bir mutluluğun ilk adımları olacak.

 

Jinekoloji

 

Kadın hastalıkları ve sağlığı alanında ihtiyaç duyduğunuz destek için Vivien Clinic’in uzman hekimleri ve kadrosu yanınızda. Bir kadının yaşayabileceği tüm jinekolojik sorunların tanı ve tedavisiyle, yaşam kalitenizi artırmak için buradayız.

Kısırlık Tanı ve Tedavileri

Çiftlerin bir yıl boyunca düzenli cinsel ilişkiye girmelerine rağmen gebeliğin sağlanamamış olması halinde, gerekli tetkikler sonucu infertilite tanısı koyulabilir. Tanıya uygun tedavi yöntemleriyle iyileşme sağlanabilmektedir.  

 

Endoskopi

Teknolojinin gelişmesiyle Jinekolojik müdahalelerde kullanım alanı artan endoskopi, tedavi ve iyileşme sürecine de katkı sağlayan yöntemlerden biridir. Pek çok operasyonda ve tanı amaçlı görüntüleme tekniğinde kullanılabilmektedir.

Tüp Bebek

Çocuk sahibi olmak için yardımcı üreme tekniklerine ihtiyaç duyan çiftlerin, en çok tercih ettikleri yöntem tüp bebek teknolojisidir. Gelişen teknoloji, başarı oranını her geçen gün daha yukarı çekerken Clinic Vivien olarak anne ve baba adaylarının mutluluğu için yol gösteriyoruz.

Menopoz

Her kadın için doğal bir süreç olan menopoz, fiziksel ve duygusal anlamda pek çok değişikliği beraberinde getirmektedir. Bu dönemde alacağınız profesyonel destek menopoza geçiş sürecini atlatmanın en sağlıklı yoludur.

 

Gebelik Eğitimi

Doğum öncesi ve sonrasında alacağınız uzman desteği, pek çok konuda size yol gösterici olurken anneliğe hazırlık döneminde ihtiyaç duyduğunuz bilgileri almanızı sağlayacaktır.

Hamile Yogası

Gebelik süresince hem bedeniniz hem zihniniz için en rahatlatıcı egzersizdir. Hem kaslarınız hem de dengeniz için fayda sağlayan bu yoga egzersizleri, gebelik, doğum ve doğum sonrasında pek çok fiziksel fayda yaratacaktır.

Prenatal Tanı

Günümüzde, henüz anne karnındayken bebeğe hastalık ve anomalilerle ilgili tanı koyulması mümkündür. Prenatal tanı tekniği, doğum öncesi dönemde genetik, sitogenetik ve moleküler testleri içermektedir.

 

Add Comment